Producties

2016

Televisieprogramma DWDD

Sinds september 2016 ben ik de kinderbegeleider bij het televisieprogramma DWDD als daar kinderen optreden.

Dikkertje Dap

In oktober en november deed ik de kinderbegeleiding bij Dikkertje Dap.

Productie: Lemming Film, Juri Keuter
Regie: Barbara Bredero
Kinderen: Liam de Vries en Rayan Belrhazi Alaoui en veel kinderen in een klas

Dokter Tinus

april en mei verschillende dagen (inval) kinderbegeleiding bij Dokter Tinus van FourOneMedia

Productie: Mariëtte van Sisseren
Regie: Marcel Visbeen

2015

Commercial voor Film 1

Commercial voor Film 1 door Solid Post Productions. Dit was met een Italiaanse regisseur zodat ik ook nog moest vertalen wat de regisseur zei.

2014

Publieke Werken

Van 1 oktober tot en met 9 december Publieke Werken, naar de roman van Thomas Rosenboom.

Regie: Joram Lürsen
Productie: Topkapi Films Han van der Werff
Kinderen: Zeb Troostwijk

Mees Kees op de Planken

Van 26 mei t/m 13 juli samen met Marleen Molendijk, Mees Kees op de planken.

Regie: Barbara Bredero
Productie: PVPIctures Chris Derks
Kinderen: Felix Osinga, Brent Thomassen, Whitney Franker, Rémon van Dijk, Leah Dean, Donnetie Stern, Britt van der Krogt, Caitlyn Geerlings, Rick Hakkaart, Yfke Wegman, Frenck Hakkaart, Ilyas Touhtouh, Ghalia Mejdi, Tessa Harman, Remilio Giskes, Jana Vukmirovic, Itai Verboom en Senna Paulli.

2013

Bouwdorp

Van 6 juli t/m 15 augustus Bouwdorp. Een telefilm van Pupkin Film. Samen met Chaja Hogeweg

Regie: Margien Rogaar
Productie: Pupkin Film Ben Bouwmeester
Kinderen: Kees nIeuwerf, Julian Ras, Bart Reuten, Nijs Vermin, Yuri an Dam, Tijn Ras, Moos van der Meulen, Noah de Nooij, Stefan Perrier, Amy Kitchener

Roffa

Van 28 april tot 12 mei deed ik de begeleiding bij Roffa, een One Night Stand film, geregisseerd door Bobby Boermans. Ik begeleide daar Annique van Helvoirt, een zes jarig meisje met het syndroom van Down.

Productie: Circe Films, Frits Harkema.

2012

McDonalds commercial

Op 6 augustus begeleidde ik een aantal kinderen die meespeelden in een commercial voor Mc Donalds.

Productie: Czar, Frank de Kok
Regie: Floris Kingma
Kinderen: Charity van Dam, Yara van ’t Schip, Guusje en Valencia.

Levenslied

Op 30 juli deed ik een dagje de begeleiding van Borre Stokdijk en Roosmarijn Hoeks bij Levenslied. Een televisieserie voor de NCRV.

Productie: FourOneMedia Marriette van Sisseren
Regie: Anne van der Linde
Kinderen: Borre Stokdijk en Roosmarijn Hoeks

De vier van Westwijk

Van 21 juni tot en met 24 augustus deed ik de kinderbegeleiding bij DE VIER VAN WESTWIJK. Dit is een kinderserie voor de AVRO op Zapp.

Productie: Waterland Film, Chris Jorna
Regie: Barbara Bredero en Camiel Schouwenaar
Kinderen: Floor Blommestijn, Fleur van der Zon, Stefan Perrier, Annelou Ligthart, Lisa Pilon en Michael Nierse.

Mees Kees

Van 19 februari tot en met 25 maart deed ik de kinderbegeleiding bij Mees Kees. Dit is een familiefilm voor de Tros.

Productie: PVPictures, Chris Derks
Regie: Barbara Bredero
Kinderen: Felix Osinga, Brent Thomassen, Whitney Franker, Leah Dean,, Rémon van Dijk, Giorgio Sanches, Britt van der Krogt, Rick Hakkaart, Frenck Hakkaart, Caitlyn Geerlings, Annika de Groot, Guohong Roeleven, Sasha Wagemans, Caros Barzengy, Mees van der Doe, Thijs van Bovene, Jill Romijn en Iris van der Drift

2011

Sehnsucht

Van 29 juli tot 5 september begeleidde ik Vivian Dierckx bij Sehnsucht. Een film voor volwassenen.

Regie: Michiel ten Horn
Kinderen: Vivian Dierickx, Kelly van der Waals, Loes Kok, Lotte van der Hoek, Minou van den berg en Stella van Mever

Het Gordijnenpaleis
van Ollie Hartmoed

Ook Het Gordijnenpaleis van Ollie Hartmoed deed ik deze zomer. Van 14 juni tot eind augustus. Dit is ook een serie voor de VPRO. Het gaat over de hele familie Hartmoed en het gordijnen imperium van de familie van Ollie.

Productie: Norbert ter Hall
Regie: Aaron Rokus
Kinderen: Teun en Isabelle Stokkel, Myron Wouts, Jay en Dean overkempe, Dana Goldberg en Amin Belyandouz.

Doctor Cheezy

Van 13 april tot en met 10 juli deed ik de kinderbegeleiding bij Doctor Cheezy. Tijdens deze productie werkte ik samen met Kiki Bosch.

Productie: Pupkin film, Juri Keuter.
Regie: Margien Rogaar.
Kinderen: Tim Hildering, Dyon Wilkens, Sheraino Misiedjan, Ynoëlla Elumbat en Anne Jongsma spelen de vijf kinderen. Ook deden Anna-Sophie Kummer, Kim Groven, Rixt Bilker, Hymke Theunissen, Casper van Rijnberk en Daan Leusink mee.

2010

Tony Tien

Van 5 juli tot ergens in oktober deed ik de kinderbegeleiding bij Tony Tien.

Productie: Lemming Film en Maja De GmbH. Monique van Waals, Markus Brinkman.
Regie: Mischa Kamp. Kinderen: Faas Wijn, Giorgio Sanches, Jamaru Verhoeven, Fairuuz Sjak-Shie, Miguel Leijnse Alonso, Roberto Leijnse Alonso, Saphira Roemer en Refaja Wattimury

ECI commercial

Op 22 en 23 september deed ik de kinderbegeleiding bij een eci commercial.

Productie: Czar, Robbert Aschermann. Regie: Jeroen Annokkée.
Kinderen: Fay Roos, Ticho Groeneveld en Tom, Jaden, Julius, Jereno, Jamila, Dionne, Jules, Tristan, Fenna, Boaz, Flore, Xadi, Mac, Djoeke, Roan, Annelie, Noor, Maxime, Jente, Marit, Julia, Ismael, Medhi, Djoa, Jan, Lora, Fay, Owen en beer Flip.

Raveleijn

Van 4 oktober tot begin november deed ik de kinderbegeleiding bij Raveleijn.

Productie: FourONe Media voor de Efteling. Jos van der Linden.
Regie: Anne van der Linden
Kinderen: Sol Vincken, Danique ten Boer, Sabine ten Boer en Borre Stokdijk

2009

Marjolein en
het geheim van het slaapzand

Van 28 oktober tot 12 december 2009 deed ik de kinderbegeleiding bij 'Marjolein en het geheim van het slaapzand'.

Productie: FourOneMedia, Mariette van Sisseren
Regie: Bart Oudshoorn
Kinderen: Julia Vié, Enzo Coenen, Lotte Razoux Schultz, Kaj Ruhe en Kaj Niemeijer.

2008

Juliana II

Ik heb een aantal dagen meegewerkt aan de productie 'Juliana II'.

Productie: S&V Fiction, Chris Derks.
Regie: Robin Pera.
Kinderen: Julia Pera, Anna van den Berg, Chrissy Meijer, Lynn van der Geest, Kim Coelewij, Dirkje v.d. Pijl, Natasha Aay, Eline van Doesburg, Chelsey van Leeuwen, Rosemarijn Voorhuis, Amelie van Klashorst, Chanel Habraken, Amanda Karamaker, Bobbie, Nina, Max, Rosalie, Sophie, Femke, Koen, Marijn, Kyra, Machteld, Hidde, Anne, Floris, Nina, Kim, Tijn, Rosalie, Gayle, Tiuri, Ashly, Abbygail, Bas, Twan, Julius, Pernille, Welmoed en Evelien

De indiaan

Van 17 september tot 5 november deed ik de kinderbegeleiding bij 'De indiaan'.

Productie: BosBros, Elzelien Peters.
Regie: Ineke Houtman.
Kinderen: Matthias den Besten, Claire Lapadu, David Verbaas, Michael Nierse, Junior Brands, Stefan Collier en Bram Zoontjes.

2007

Waar is
het paard van Sinterklaas?

Van 14 maart tot en met 8 mei heb ik de kinderbegeleiding gedaan bij de film 'Waar is het paard van Sinterklaas?'

Productie: BosBros, Nan Reunis.
Regie: Mischa Kamp.
Kinderen: Ebbie Tam, Pim de Pimentel, Nori de Winter, Nils Verkooijen, Ezra Koldenhof en de klasgenootfiguranten: Louise, Danique, Evi, Bente, Myrthe, Melanie, Anna, Tom, Teus, Dirk, Douwe, Bart, Thijs, Wesley en nog veel meer schoolpleinfiguranten.

Morrison

Van 21 augustus tot 1 oktober deed ik de kinderbegeleiding bij 'Morrison'.

Productie: BosBros, Nan Reunis.
Regie: Barbara Bredero
Kinderen: Tobias Lamberts

2006

Adriaan

Van 21 oktober tot en met 10 november deed ik de kinderbegeleiding bij de KRO-televisieserie 'Adriaan'.

Productie: Egmond Film and television, Sandra van der Oest en Ben Bouwmeester.
Regie Mischa Kamp.
Kinderen Willem Koning, Thijs Goedknegt en Sylvie Groot.

2005

Het paard van Sinterklaas

Van 10 januari t/m 10 maart 2005 kinderbegeleiding bij 'Het paard van Sinterklaas'.

Productie: Bos Bros, Alexander Blaauw.
Regie: Mischa Kamp.
Kinderen: Ebbie Tam, Nori de Winter, Lorentz Teufer, Ezra Koldenhof, Thijs de Vries en Guus Hoogeboom.
Gouden Kalf beste scenario en winnaar vele prijzen.

De Griezelbus

Van 23 maart t/m 12 mei 2005 kinderbegeleiding bij 'De Griezelbus'.

Productie Bos Bros, Eva Visser.
Regie: Pieter Kuipers.
Kinderen: Serge Price, Lisa Smit, Jim van der Panne, Rowdy Gerritsen, Jody Keppy, Willemijn van Poppel, Perry Gitz, Chantana van Loon en heel veel figuranten.

Gooise Vrouwen

In juli, september en november 2005 heb ik een aantal dagen kinderbegeleiding gedaan bij 'Gooise Vrouwen'.

Productie: Endemol, Alexander Blaauw.
Regie: Will Koopman.
Kinderen: Priscilla Kneteman, Lisa Bouwman en Dorus Witte.

Nuon-commercial

Op 11, 12, 13 oktober en 14 december deed ik de kinderbegeleiding bij een commercial van Nuon.

Productie: Kleine Storm Producties, Kik Eveleens.
Regie: Mijke de Jong.
Kinderen: Emiel de Voogd, Sol Vincken

2004

Spangen

18 februari kinderbegeleiding 'Spangen'.

Productie: Endemol, Wynand Chocolaad.

Nieuwe Ouders

Van maart t/m april 2004 en van oktober t/m november 2004 kinderbegeleiding bij 'Nieuwe Ouders'.

Productie: VPRO-Jeugd, Judith Reuten.
Regie: Johan Timmer.
Kinderen: Maaike Mossel, Frederik Stuut, Yannick Jozefzoon, Floortje v. Waardenberg, Marius en Jasper Gottlieb, Floor Baltus, Ydwer Bosma, Lonneke Tolman, Talitha v.d. Lans, Inge Jacobs, Rimke Broodman, Renzo de Waal, Leon de Graaf, Merijn Kok, Vincent Sijes, Daan Erisman, Titus Goeman Borgesius, Maurits Harting, Merijn v. Heiningen, Ruud Feltkamp, Nathalie, Floor, Emma, Nawal.

Medea

10 en 11 mei 2004 kinderbegeleiding 'Medea'.

Productie: Column Producties, Judith Schuytemaker.
Regie: Theo van Gogh.
Kinderen: Tim en Remco Sterk.

Ik ben Willem 2

Van mei 2004 t/m juli 2004 'Ik ben Willem 2'.

Productie: Lemmingfilm, Else Marie Rombouts.
Regie: Mijke de Jong
Kinderen: Willem Simons, David Eilander, Christiaan Peters, Ruby Faber, Patterson.

Oom Wanja

Van 15 november 2004 tot 15 januari 2005 kinderbegeleiding bij 'Oom Wanja', een toneelstuk van Toneelgroep Amsterdam.

Kinderen: Jacob v. Heerikhuizen, Junior Vermaten, Laurens Nieuwendijk, Lucas Nord, Luciano Balestra, Jeroen Klokgieters.

2003

Mijn zusje Zlata

Van 1 maart 2003 t/m 16 maart 2003 Kinderbegeleiding bij 'Mijn zusje Zlata'.

Productie: NFTA-productie, Peter Doorn.
Regie: Roel Welling.
Kinderen: Melody Klaver, Isabelle Kooij.

Kees de Jongen

Van mei t/m juli 2003 Kinderbegeleiding bij 'Kees de Jongen'.

Productie: Sigma Pictures, Chris Derks.
Regie: André van Duren.
Kinderen: Ruud Feltkamp, Hannah Cheney, Merel Ulzink, Mits Hommeles, Yannick v.d. Velde, Sebas Berman, Friso v. Ham, Jim v.d. Panne, Lowie Smink, Robin Schoots, Denzl Zurburg, Maaike Polder.

McDonalds commercial

11 september 2003 Kinderbegeleiding bij een commercial voor Mc Donalds.

Productie: Hazazah Film & Photography, Jonas Hendrix.
Regie: Jeroen Mol.

Bluebird of Happiness

Van oktober t/m november kinderbegeleiding bij 'Bluebird of Happiness'.

Productie: Egmond film en televisie, Else-Marie Rombouts.
Regie: Mijke de Jong.
Kinderen: Elske Rotteveel, Kees Scholten.
Winnaar 'Glazen beer 2005' en zeer veel andere prijzen.

Ellis in Glamourland

Van september t/m oktober 2003 kinderbegeleiding bij 'Ellis in Glamourland'.

Productie: NL Film, Ingmar Menning.
Regie: Pieter Kramer.
Kinderen: Hylke de Haan.

Amazones

Van dec 2003 t/m februari 2004 kinderbegeleiding bij 'Amazones'.

Productie: IDTV, Sandra van der Oest.
Regie: Esmee Lammers
Kinderen: Elske Hart, Arthur Dieteren, Philippine Hillen, Rowan Kallasingh, Jasper Gottlieb.

2002

Verder dan de Maan

Van mei t/m juli 2002 Kinderbegeleiding bij 'Verder dan de Maan'.

Productie: Isabella films Number One, Han van der Werf.
Regie: Stijn Coninx.
Kinderen: Neeltje de Vree, Nyk Runia, Yannic Pieters, Julia v. Litsenburg, Isabel Leur, Michiel Beurskens, Valentijn Vermeer, Camille Leur, Lisanne Heideman, Bas de Brouwer, Angelo Boltini, Dajo Hogeweg, Tess Gaerthé, Gábor Gaerthé, Janna v.d. Berg, Eva Kieft, Charlotte de Beer, Tim Koppen, Bibi Miermans, Marline Lemke, Roeltje v.d. Sande Bakhuijzen, Ruben en Abel Malschaert, Marloes en Rozemarijn Berends, Niels en Jelle Rots, Joeri Zuiderwijk, Belle v. Heerikhuizen, Valerie en Jalou Bediér de Prairie, Esther Vermeer.

Novemberlicht

Van oktober t/m november 2002 Kinderbegeleiding bij 'Novemberlicht'.

Productie: Waterland film & tv, Madelon Veldhuizen.
Regie: Eric Oosthoek.
Kinderen: Eva van Barneveld.

2001

Scherven brengen geluk

Februari 2001 Kinderbegeleiding bij een pilot voor een kinderserie voor televisie 'Scherven brengen geluk'.

Productie: Robbert Beckers.
Regie: Cecilie Levy.
Kinderen: Eliane Zwart, Maarten van Dulst.

Baantjer

10 mei 2001 Kinderbegeleiding bij een aflevering van 'Baantjer'.

Productie: John de Mol producties.
Regie: Anne van der Linden.
Kinderen: Thyrza

Klene Drop

16 mei 2001 Kinderbegeleiding bij een commercial voor 'Klene Drop'.

Productie: 25 FPS, Bas Pinkse.
Regie: Mike van Diem.
Kinderen: Serge Price.

Ja zuster, Nee zuster

September tot en met oktober 2001 Kinderbegeleiding bij 'Ja zuster, Nee zuster'.

Productie: Bos Bros, Jean-Pierre Claessen.
Regie: Pieter Kramer.
Kinderen: Dylan Aziz, Jorgo Dimitriu, Gamze Gülec, Braz Keur, Loulou Keppy.

Willem is een weerwolf

Juni t/m juli en oktober t/m november 2001 Kinderbegeleiding bij 'Willem is een weerwolf'.
Winnaar 'Kinderkastprijs' vakjury 2003

Productie: Lemming film, Else - Marie Rombouts.
Regie: Mijke de Jong.
Kinderen: Willem Simons, Stijn Koomen, Soraya Smith.

2000

Dikke Mik

Van 16 februari 2000 tot 18 maart 2000 Kinderbegeleiding bij de eindexamenfilm 'Dikke Mik' van de NFTA.

Productie: Henrie Vinke.
Regie: Alex Dijkgraaf.
Kinderen: Mick Mulder.

De Zwarte Meteoor

Van 17 april 2000 tot 3 juni 2000 heb ik kinderbegeleiding gedaan bij de productie van de film ‘De Zwarte Meteoor’ van Sigma Pictures.

Productie: Berry van Zwieten.
Regie: Guido Pieters.
Kinderen: Erik v.d. Horst, Guus de Wit, Benten Wijnen, Jop Kappelhof, Babette en Paulette v. Hazebroek.

Commercial voor CompuServe

Augustus 2000 kinderbegeleiding bij een 'Commercial voor CompuServe' van PMS.

Productie: 25FPS, Bas Pinkse.
Regie: Mike van Diem.
Kinderen: Serge Price.

Zus en Zo

Oktober 2000 t/m december 2000 Kinderbegeleiding van de speelfilm 'Zus en Zo'.
Oscarnominatie 2003

Productie: Sandra van der Oest.
Regie: Paula van der Oest.
Kinderen: Antje Boermans, Hein Verkoijen, Merijn v. Heiningen, Reau Waandels, Dan en Gaby Noumann, Esther en Valentijn Vermeer.

Cargill Foods

November 2000 kinder- en ouderenbegeleiding voor een commercial van Cargill Foods

Productie: Nederlandse productie: Barking Dog Films, Robbert Becker.
Regie: Iain Mackenzie.
Kinderen: Brian Tang.
Oudere: Eddy Faithful.

Minoes

December 2000 t/m maart 2001 Kinderbegeleiding van de speelfilm 'Minoes'.

Productie: Bos Bros, Madelon Veldhuizen.
Regie: Vincent Bal.
Kinderen: Sarah Bannier.